KONST / Litografier / Färglitografi 3455390
nr 345 5390
Färglitografi
Peter Dahl, onumrerad, 32x25
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 januari 2005
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
Peter Dahl (f. 1934)